logo
Znaleziono 10 produktów
Jeśli chcesz aktualizować opisy, zdjęcia, ceny oraz stany magazynowe w sposób automatyczny za pomocą pliku xml kilka razy na godzinę - to zapraszamy do wykupienia abonamentu. Dzięki temu nie sprzedasz tego czego nie ma i zaoszczędzisz swój czas.
Dwustronna integracja z Centralazabawek.pl z Allegro to owoc naszych wieloletnich doświadczeń. Dzięki integracji produkty z centralazabawek.pl szybko trafią do Allegro.pl. A kiedy ktoś kupi wystawiony na aukcjach towar, system sam zablokuje go na magazynie i ściągnie dane kupującego wraz z warunkami transakcji. Twoje zadanie to tylko zatwierdzić płatność i zamówienie złożone. Kupując abonament na dłuższy okres: - 90 dni oszczędzasz 7,50 zł - 180 dni oszczędzasz 32,00 zł - 360 dni oszczędzasz 100,00 zł
Dwustronna integracja z Centralazabawek.pl z Arena.pl to owoc naszych wieloletnich doświadczeń. Dzięki integracji produkty z centralazabawek.pl szybko trafią na Arena.pl. A kiedy ktoś kupi wystawiony na aukcjach towar, system sam zablokuje go na magazynie i ściągnie dane kupującego wraz z warunkami transakcji. Twoje zadanie to tylko zatwierdzić płatność i zamówienie złożone. Kupując abonament na: - 90 dni oszczędzasz 11% - 180 dni oszczędzasz 15% - 360 dni oszczędzasz 25%
Jesteś Partnerem hurtowni Centralazabawek i masz sklep Click shop? Integracja z Click shop pozwoli na automatyczne wczytanie całej oferty z centralazabawek.pl a następnie stałe również automatyczne uaktualnianie stanów magazynowych. Dzięki temu nie sprzedasz tego czego nie ma. UWAGA!!! Integracja Centralazabawek.pl ze sklepem Click shop może nastąpić tylko i wyłącznie dla sklepu Click shop w wersji Premium
Integracja z Clickshop zamówienia pozwoli na automatyczny import zamówień z CLICK SHOP-a do centrali zabawek. Dzięki temu nie trzeba tracić czasu na ręczne przeklepywanie danych klientów, a poza tym towar automatycznie zablokuje się na magazynie.
Jesteś Partnerem hurtowni Centralazabawek i masz sklep na platformi SKY-SHOP? Integracja zamówień z SkyShop pozwoli na automatyczny import zamówień z Twojego sklepu do centrali zabawek. Dzięki temu nie trzeba tracić czasu na ręczne składanie zamówień, a poza tym towar automatycznie zablokuje się na magazynie.
Jesteś Partnerem hurtowni Centralazabawek i masz sklep Redcart? Integracja z Redcart-em pozwoli na automatyczne wczytanie całej oferty z centralazabawek.pl a następnie stałe również automatyczne uaktualnianie stanów magazynowych. Do tego automatyczny import zamówień z Redcart do Centrali zabawek. Dzięki temu nie sprzedasz tego czego nie ma i zaoszczędzisz swój czas.
Jesteś Partnerem hurtowni Centralazabawek i masz sklep Shoper? Integracja z Shoper-em pozwoli na automatyczne wczytanie całej oferty z centralazabawek.pl a następnie stałe również automatyczne uaktualnianie stanów magazynowych. Do tego automatyczny import zamówień z Shopera do Central zabawek. Dzięki temu nie sprzedasz tego czego nie ma i zaoszczędzisz swój czas.
Szukasz dobrego sklepu internetowego? RedCart to platforma sklepów internetowych, z której z powodzeniem korzystają już nasi Partnerzy.
Szukasz dobrego sklepu internetowego? Sky-shop to platforma sklepów internetowych, z której z powodzeniem korzystają już nasi Partnerzy.
.
.
Twój koszyk jest pusty
kosz