logo
Historia Firmy

KILKA SŁÓW O NAS I NASZEJ HISTORII


Właścicielem Hurtowni Centrala Zabawek jest firma Zakupteraz.pl Anna Zakościelna.
 

1 Sierpnia 2006 - POWSTAŁA FIRMA Zakupteraz.pl

     Firma Zakupteraz.pl została założona 1 sierpnia 2006 roku i od początku zajmuje się sprzedażą zabawek oraz artykułów dla dzieci i niemowląt głównie poprzez internet.


Styczeń 2010 - ROZPOCZĘCIE PRAC NAD CENTRALAZABAWEK.PL

     To wtedy właśnie rozpoczęliśmy pracę nad przygotowaniem projektu systemu sprzedaży w modelu dropshipping, i strona na której Państwo gościcie jest owocem tych właśnie prac.

To jak działa system, (widać dopiero po zalogowaniu) jest efektem naszych wieloletnich doświadczeń.


Marzec 2012 - URUCHOMIENIE CENTRALAZABAWEK.PL

     12 Marca 2012 uruchomiona została Internetowa Hurtownia Centralazabawek.pl. Od tego czasu system ciągle się rozwija. Mamy coraz to nowe  usługi, coraz to nowe produkty a co najważniejsze przybywa nam stałych Partnerów - czyli firm prowadzących sklepy stacjonarne i sklepy internetowe.
Oczywiście rośnie również baza naszych dostawców towarów dobrych i cenowo i jakościowo.
 

Maj 2012r - NOWA SIEDZIBA!!!!

     Od 1 maja 2012 przenieśliśmy naszą siedzibę bliżej centrum Łodzi na Al. Piłsudskiego 92 aby być bliżej naszych klientów. Dzięki temu uzyskaliśmy możliwość dalszego rozwoju – gdyż powiększająca się oferta wymaga coraz to więcej miejsca.
 

Listopad 2013 - WIĘKSZY MAGAZYN

     Od 1 listopada 2013 roku powiększyliśmy nasz magazyn dwukrotnie - a wszystko aby pomieścić większą ofertę towarów.
 

Czerwiec 2014 - OTRZYMALIŚMY DOTACJE UNIJNĄ

     W czerwcu 2014 roku otrzymaliśmy dotację z Europejskiego Funduszu Rozwoju regionalnego z programu 8.2 Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B na projekt: "Wdrożenie internetowego systemu klasy B2B w dropshippingowej hurtowni centralazabawek.pl integrującego Partnerów, Dostawców i systemy aukcyjne."

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.


Lipiec 2014 - START SKLEPU Z USŁUGAMI

   W ramach programu Unii Europejskiej  w ramach naszej platformy Centralazabawek.pl uruchomiliśmy Sklep z Usługami.

Nasi Partnerzy mogą tutaj uruchamiać usługi integracji z platformami aukcyjnymi, np. Allegro, platformami sklepów internetowych dzięki którym sklep można uruchomić nawet w ciągu jednego dnia. Następnie sklep sam będzie uzupełniał stany magazynowe oraz importował nowe produkty.

 Można tu też zakupić inne usługi graficzne prawne a także bilety na ciekawe eventy lub seminaria - ich wachlarz będzie ciągle rozwijany gdyż naszym celem jest kompleksowa obsługa naszych Partnerów.

 

Luty 2015 - NASZE STOISKO NA TARGACH KID'S TIME W KIELCACH

     W dniach 26-28 lutego 2015 po raz pierwszy wystawiliśmy się na Targach KID'S TIME 2015 w Kielcach i są to nasze pierwsze Targi gdzie byliśmy jako wystawca.
Odwiedziło nas wielu naszych obecnych Partnerów  oraz dostawców. Centralazabawek.pl wzbudziła ogromne zainteresowanie i dzięki temu nawiązaliśmy wiele ciekawych kontaktów, których owoce pojawią się już niedługo :-).


Centralazabawek - stoisko na Targach Kid's Time 2015Centralazabawek - stoisko na Targach Kid's Time 2015


 

Sierpień 2015 - PIERWSZA PUBLICZNA KONFERENCJA NA ZAPROSZENIE CZASOPISMA RYNEK ZABAWEK ORAZ TARGÓW KID'S BIZ FAIR W WARSZAWIE

     Na Targach Kid's Biz Fair, które odbyły się w Warszawie w Hali EXPO XXI w dniach 26-27 sierpnia przedstawiciele centralazabawek.pl zostali zaproszeni przez czasopismo branżowe Rynek Zabawek oraz organizatorów Targów do poprowadzenia konferencji na temat: Dropshipping - nowoczesny model prowadzenia e-biznesu.

Wykład cieszył się dużym zainteresowaniem a pytania i dyskusje trwały jeszcze długo po spotkaniu.

Konferencja na Targach Kid's Biz Fair

 

 

Więcej na na nasz temat znajdziesz pod linkiem:
- Dla sprzedających - jeśli sprzedajesz poprzez internet
- Dla Dostawców - jeśli jesteś importerem, producentem lub hurtownią


1 Sierpnia 2016 - Zakupteraz.pl ma już 10 LAT

     Firma Zakupteraz.pl została założona 1 sierpnia 2006 roku ma już 10 lat. To oznacza, że Zakupteraz.pl jest tą nieliczną firmą, która przetrwała na rynku bo wg statystyk do tego wieku "dożywa" średnio tylko 6% firm.

10 lat Zakupteraz.pl

 

 

 

 

Płatności DOTPAY