logo
Bezpłatny audyt regulaminu i strony sklepu
Zastanawiałeś się kiedyś czy regulamin Twojego sklepu jest poprawny? Skorzystaj z bezpłatnego audytu wstępnego, w ramach którego nasi prawnicy sprawdzą jego poprawność. Usługa realizowana przy współpracy z serwisem prokonsumencki.pl.
Cena:
usługa bezpłatna
 

 

SPECJALNIE DLA PARTNERÓW   Centralazabawek.pl


WRAZ Z NASZYM PARTNEREM


Prokonsumencki_pl

 

zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego audytu regulaminu i strony sklepu pod kątem prawnym.

 

 


Korzyści z audytu:

 

Weryfikacja regulaminu

 


Weryfikacja regulaminu

Sprawdzimy czy Twój regulamin zawiera klauzule niedozwolone i wszystkie informacje wymagane prawnie

 

 

Weryfikacja strony sklepu

Sprawdzimy czy na stronach sklepu udostępniono odpowiednie informacje


Sklep

 

          Sprawdź regulamin

 

 

 

Zgodność z obowiązującymi przepisami

Jeśli masz wątpliwości i nie wiesz, czy Twój sklep działa zgodnie z obowiązującymi przepisami zaufaj naszym prawnikom

 

 

 

Propozycja pomocy prawnika

Jeśli okaże się, że regulamin lub strona Twojego sklepu wymaga poprawienia, otrzymasz od nas bezpłatną i niezobowiązującą propozycję poprawienia błędów.

 


     Pomoc prawna

 

Prokonsumencki.pl o sobie:

"Jesteśmy zespołem prawników, którzy specjalizują się w zagadnieniach prawa konsumenckiego, doradzając i pomagając w prowadzeniu sklepu internetowego zgodnie z prawem. Sprawdzone sklepy mogą liczyć na nadanie certyfikatu „Sklep Prokonsumencki”, który wyróżnia rzetelnych i profesjonalnych sprzedawców internetowych. Specjalizjemy się w obsłudze sklepów internetowych od ponad 4 lat i pomogliśmy już ponad 3 200 klientom zabezpieczyć swoje interesy pod kątem prawnym."


Eksperci Prokonsumencki.pl są regularnie cytowani w mediach:


Rzeczpospolita        Gazeta Prawna        Puls Biznesu        MAM STARTUP

 

 

Kliknij ZAMÓW na górze strony i otrzymaj bezpłatny audyt regulaminu!

Nowa ustawa o prawach konsumenta obowiązuje już od 25 grudnia 2014 r.

Przeprowadzimy szybko audyt pod kątem nowej ustawy!

 

 


 


GIODO - sama rejestracja baz danych osobowych to nie wszystko - trzeba stworzyc dodatkowo odpowiednią dokumentację. Ta oferta przygotowywana jest indywidualnie w zalezności od specyfiki działalności. Dlatego prosimy o kontakt - wszystko wyjaśnimy i ustalimy szczegóły.
Regulamin sprzedaży na Allegro – indywidualnie dopasowany, bezpieczny i całkowicie zgodny z prawem. Regulamin uwzględnia sprzedaż wg. modelu dropshipping. Przy zakupie Regulaminu dopasowanego do sklepu - Regulamin Allegro już za 149zł. Usługa realizowana przy współpracy z serwisem prokonsumencki.pl.
Tutaj znajdziesz wzór - szablon regulaminu do swojego sklepu sprzedającego również wg modelu dropshipping. podstawą jest DOBRY regulamin. Dobry regulamin to regulamin zgodny z prawem i taki, który będzie zabezpieczał również ciebie jako właściciela sklepu. Za TEN regulamin nasz partner serwis prokonsumencki.pl bierze odpowiedzialność prawną i przez rok będzie go dla ciebie aktualizował.
Sprzedajesz przez internet - podstawą jest DOBRY regulamin. Dobry regulamin to regulamin zgodny z prawem i taki, który będzie zabezpieczał również ciebie jako właściciela sklepu. Za TEN regulamin nasz partner serwis prokonsumencki.pl bierze odpowiedzialność prawną i przez rok będzie go dla ciebie aktualizował. Zobacz również dodatkowe korzyści.
.
.
Twój koszyk jest pusty
kosz