logo
Dla dostawców

Jesteś producentem, importerem lub dystrybutorem?

 Chcesz, aby twoja oferta SZYBKO pojawiła się na rynku?

 Chcesz sprzedawać WIĘCEJ?


Zostań naszym dostawcą.

 Skontaktuj się z nami!


CentralaZabawek.pl to innowacyjny system sprzedaży, w którym stawiamy na automatyczną integrację ze sklepami internetowymi.

Dzięki temu cała oferta naszej hurtowni praktycznie od razu dociera do wielu sklepów internetowych w Polsce i następnie w ciągu kilku następnych dni jest już  dostępna dla klientów.

W tradycyjnym modelu dystrybucji jest to praktycznie niemożliwe, gdyż w ofercie poszczególnych sklepów pojawiają się tylko nieliczne – wybrane towary, ponieważ tylko nieliczni mogą pozwolić sobie na zakup pełnej oferty towarów.

 

Jeśli chcecie Państwo:

- aby Wasz towar zaistniał na rynku – szczególnie jeśli chcecie to zrobić szybko – zapraszamy do naszej Hurtowni

- aby Wasz towar pojawił się nie w jednym a w kilkuset sklepach – to zapraszamy do naszej Hurtowni

- sprzedać towary, które trudno jest sprzedać - być może są to to towary specyficzne lub niszowe - zapraszamy do centrali zabawek.

Jeśli macie Państwo towary drogie, wielkogabarytowe – możemy je wstawić do oferty bez transportowania ich do naszego magazynu – a wszystko praktycznie bez kosztów.

 

TRZY DUŻE KORZYŚCI DLA DOSTAWCÓW:

1. Z dnia na dzień nowy towar pojawia się w ofercie wielu sklepów internetowych -wystarczy, że centralazabawek.pl ma go w swojej ofercie.

2. Dzięki naszej platformie można utrzymać własną politykę cenową.

3. Pomagamy w przygotowaniu materiałów (zdjęcia, opisy).

 

Nasza firma nastawiona jest na długofalową współpracę z naszymi Partnerami, dlatego jeśli chcecie Państwo sprzedawać więcej nie tylko dzisiaj ale i "jutro" - prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie pod numer 531 677 999  lub  504 177 999.

 

Płatności DOTPAY