logo
Rejestracja zbiorów baz danych w GIODO
GIODO - sama rejestracja baz danych osobowych to nie wszystko - trzeba stworzyc dodatkowo odpowiednią dokumentację. Ta oferta przygotowywana jest indywidualnie w zalezności od specyfiki działalności. Dlatego prosimy o kontakt - wszystko wyjaśnimy i ustalimy szczegóły.
Cena:
725,00
 

 

 

W tym pakiecie ekspert ds. danych osobowych wykona niezbędne czynności zmierzające do rejestracji do GIODO oraz opracuje na podstawie audytu niezbędną dokumentację.

 

Usługa obejmuje przygotowanie kompleksowej dokumentacji niezbędnej do prawidłowego zgłoszenia baz danych osobowych Generalnemu Inspektorowi Ochrony Danych Osobowych. Całość opracowywana jest w oparciu o informacje uzyskane od Państwa oraz, w zależności od potrzeby, o wywiad telefoniczny.

 

Jeśli masz już działający sklep - znajdź w naszej ofercie

 bezpłatny audyt regulaminu!

 

W ramach pakietu otrzymują Państwo indywidualnie dopasowane do profilu działalności:

 

Polityka bezpieczeństwa

 


Politykę Bezpieczeństwa – dokument służący określeniu reguł przetwarzania danych osobowych w firmie.

 

 

Instrukcję Zarządzania Systemem Informatycznymw którym zawarte zostają procedury i sposoby zabezpieczenia danych osobowych, jakie przetwarzane są w infrastrukturze informatycznej firmy.


Instrukcja zarządzania systemami informatycznymi

 

 

Upoważnienie do przetwarzania danych

 

 

 

Upoważnienie do przetwarzania danych osobowych – upoważnienie, które powinno zostać podpisane przez pracownika.

 

 

 

 

Ewidencję upoważnień – ewidencja zawierająca informacje na temat powyższych upoważnień do przetwarzania danych (do 5 pracowników).

 

 

 


      Ewidencja upoważnień

Wzór umowy

 

 

 

 

Wzór umowy powierzenia danych osobowych – do podpisania z podmiotami trzecimi, do których przekazywane są dane osobowe.

 

 

 

 


 

 

 

Uzupełnione w formie cyfrowej i papierowej wnioski zgłoszeniowe baz danych – gotowe dokumenty, który wystarczy podpisać i przesłać do urzędu w załączonej kopercie.

 

 


Wniosek

 

 

UWAGI!

 1. Tę usługę realizuje dla Państwa i odpowiada za nią nasz zaufany Partner biznesowy serwis prokonsumencki.pl. Wszelkie ustalenia wraz z płatnościami dokonywać Państwo będą bezpośrednio z pracownikami tego serwisu.

2. Podana cena jest ceną brutto

 


Prokonsumencki.pl o sobie:

"Jesteśmy zespołem prawników, którzy specjalizują się w zagadnieniach prawa konsumenckiego, doradzając i pomagając w prowadzeniu sklepu internetowego zgodnie z prawem. Sprawdzone sklepy mogą liczyć na nadanie certyfikatu „Sklep Prokonsumencki”, który wyróżnia rzetelnych i profesjonalnych sprzedawców internetowych. Specjalizjemy się w obsłudze sklepów internetowych od ponad 4 lat i pomogliśmy już ponad 3 200 klientom zabezpieczyć swoje interesy pod kątem prawnym."


Eksperci Prokonsumencki.pl są regularnie cytowani w mediach:


Rzeczpospolita        Gazeta Prawna        Puls Biznesu        MAM STARTUP

 

 

 

Jeśli masz już działający sklep - znajdź w naszej ofercie

 bezpłatny audyt regulaminu!

 


 


Zastanawiałeś się kiedyś czy regulamin Twojego sklepu jest poprawny? Skorzystaj z bezpłatnego audytu wstępnego, w ramach którego nasi prawnicy sprawdzą jego poprawność. Usługa realizowana przy współpracy z serwisem prokonsumencki.pl.
Regulamin sprzedaży na Allegro – indywidualnie dopasowany, bezpieczny i całkowicie zgodny z prawem. Regulamin uwzględnia sprzedaż wg. modelu dropshipping. Przy zakupie Regulaminu dopasowanego do sklepu - Regulamin Allegro już za 149zł. Usługa realizowana przy współpracy z serwisem prokonsumencki.pl.
Tutaj znajdziesz wzór - szablon regulaminu do swojego sklepu sprzedającego również wg modelu dropshipping. podstawą jest DOBRY regulamin. Dobry regulamin to regulamin zgodny z prawem i taki, który będzie zabezpieczał również ciebie jako właściciela sklepu. Za TEN regulamin nasz partner serwis prokonsumencki.pl bierze odpowiedzialność prawną i przez rok będzie go dla ciebie aktualizował.
Sprzedajesz przez internet - podstawą jest DOBRY regulamin. Dobry regulamin to regulamin zgodny z prawem i taki, który będzie zabezpieczał również ciebie jako właściciela sklepu. Za TEN regulamin nasz partner serwis prokonsumencki.pl bierze odpowiedzialność prawną i przez rok będzie go dla ciebie aktualizował. Zobacz również dodatkowe korzyści.
.
.
Twój koszyk jest pusty
kosz